Гайд «Практика»

Коли ветерани та ветеранки повертатимуться до цивільної роботи, перед компаніями постане завдання — організувати їхню комфортну адаптацію. Аби допомогти працедавцям підготуватися до повернення ветеранів, ми створили гайд «Практика». У його основі — наш практичний досвід підтримки ветеранів і ветеранок у працевлаштуванні.

Illustration

Хто такі сучасні ветерани й ветеранки? Які їхні сильні скіли? Чи потрібні якісь особливі процедури для наймання учасників бойових дій? Відповіді на ці та інші запитання ми зібрали у форматі посібника.
Гайд побудований за структурою міф — реальність — практика. Ми розглядаємо стереотипи навколо роботи з ветеранами, спростовуємо їх дійсними прикладами та підказуємо, як можна покращити HR практику й стати компанією, відкритою до ветеранів. Нехай цей гайд допоможе вам створити більш різноманітну команду, яку підсилює кожна особистість, а ветерани працюватимуть у компаніях, які їх приймають та розуміють.

Кому та чому буде корисним гайд

Гайд стане у пригоді всім членам вашої команди, які залучені до відбору, онбордингу та супроводу нових колег:

  HR-фахівцям всіх рівнів і напрямів
  Менеджерам команд
  Власникам бізнесів та засновникам підрядних робіт
  Дізнаєтеся про сильні сторони ветеранів і ветеранок через призму військового досвіду
  Отримаєте інструменти для пошуку кваліфікованих працівників-ветеранів, їхнього відбору та якісної адаптації в компанії
  Зможете адаптувати корпоративну культуру до воєнної реальності та зміцнити бренд роботодавця

Проєкт «Практика» став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та Veteran Hub за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Veteran Hub і не обов'язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.