Відзнака «Дружні до ветеранів»

Таку відзнаку ми даємо партнерам, які своїм прикладом змінюють культуру працевлаштування ветеранів та ветеранок в Україні. Дружнє ставлення до ветеранів і ветеранок, підтримка й порозуміння на роботі — це нова норма.

Компанії-партнери, які є дружніми до ветеранів

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Як отримати відзнаку

 • 1

  Пройдіть моніторинг

  Ви можете самостійно пройти перевірку, аби оцінити дружність до ветеранів у вашій компанії. Тут ми розглядаємо 4 ознаки дружньої до ветеранів компанії: активний найм ветеранів, повагу до ветеранського досвіду, адаптацію робочого місця та проукраїнську позицію. Після надсилайте її на пошту керівниці проєкту: .au.moc.buhnaretev%40aksnizulah.i

 • 2

  Отримайте зворотний зв’язок після моніторингу

  Наша команда проведе із вами онлайн-зустріч або зробить письмовий аналіз результатів моніторингу. Після ми підготуємо для вашої компанії комплексний аналіз впроваджених змін та передамо його протягом 5 днів після проходження моніторингу.

 • 3

  Пройдіть оцінювання методом «Таємний клієнт»

  Ми дослідимо впроваджені процеси у вашій компанії методом «Таємний клієнт», до якого залучимо ветерана або ветеранку. Після цього зберемо зворотний зв'язок та розберемо сильні моменти та ті, які можна доопрацювати. Фактично ми станемо для вас менторами або супервізорами у роботі з ветеранами та ветеранками.

 • 4

  Заберіть відзнаку

  Ми передамо вам віртуальну та фізичну відзнаку, яку ви можете розмістити у себе на кар’єрних сторінках та в офісі компанії.

Проєкт «Практика» став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та Veteran Hub за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Veteran Hub і не обов'язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.