Відеокурс «Практика»

Цей курс про успішну розбудову співпраці з ветеранами-працівниками. У ньому ми зібрали досвід ветеранів у працевлаштуванні на цивільну роботу, експертів та компаній, дружніх до ветеранів.
Проходьте навчання та отримайте набір інструментів, що підкажуть, як адаптувати внутрішні політики до роботи з ветеранами, турбуватися про захисників та захисниць на робочому місці та об'єднувати в командах людей з різним досвідом війни.

Кому буде корисним

  HR-фахівцям усіх рівнів і напрямів
  Менеджерам команд та власникам бізнесів
  Рекрутерам, сорсерам та people partner
  Фахівцям компаній, що працюють з пільгами та мотивацією
  Кар'єрним консультантам
  Працівникам НГО та державних установ

Що ви дізнаєтесь

  Як та де шукати кандидатів-ветеранів, проводити підбір, співбесіду та оцінку кандидатів 
  Які є юридичні особливості у працевлаштуванні ветеранів/ок
  Як підтримати ветеранів_ок під час повернення у цивільну команду
  Як працювати з людиною, що має бойовий досвід: від прийому на роботу до звільнення 
  Як об'єднувати в командах людей з різним досвідом війни
  Про тонкощі дружнього до ветеранів HR-бренду в компанії
Illustration

Ветеран Олександр Папіровий ділиться власним досвідом працевлаштування на цивільну роботу та дає поради для комунікації з ветеранами та підтримки воїнів та їхніх близьких.

Illustration

Ветеран Ігор Джунусов ділиться досвідом повернення до компанії після служби та розповідає яка саме підтримка на робочому місці від працедавця для нього важлива.

Illustration

Керівниця комунікацій у компанії Starlight Media Яна Гончаренко ділиться досвідом вибудови ветеранської політики та залучення до творення змін самих ветеранів та ветеранок.

Illustration

Додатковий блок

У додатковому відео курсу «Практика» ветеран Андрій Винярський ділиться своїм досвідом повернення до компанії після служби. Він розповідає, як зустрівся зі своїм цивільним колективом, які процеси після повернення були для нього складними та як потрібно ставитися до ветеранського досвіду в командах.

Illustration

Ветеран Іван Дурський розповідає, з якими відчуттями стикаються ветерани під час повернення до цивільної роботи, які запитання вважає некоректними та як спілкування з колегами-ветеранами допомагає в адаптації.

Illustration

Ветеран та юрист Лінії підтримки Veteran Hub Родіон Тристан розповідає про юридичні тонкощі найму ветеранів. Дізнавайтеся, які трудові гарантії мають ветерани та про що варто подбати працедавцям.

Illustration

Керівник департаменту соціальної політики Укрзалізниці Ольга Безпалько розповідає, як знайомити команду з військовим досвідом та організувати перекваліфікацію працівників-ветеранів та ветеранок.

Проєкт «Практика» став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та Veteran Hub за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Veteran Hub і не обов'язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.